Ostuinfo

Hinnakiri
Kehtib alates 20.06.2021

 EUR EUR
 Käibemaksuga
hind
Miinimum tellimus
toote kohta
Miinimum tellimuse
maksumus
 TRIIGITAVAD NIMESILDID
Väike klassikaline triigitavad nimesilt 
(12*46 mm)
0,3310 3,30
Suur klassikaline triigitav nimesilt
(25*46 mm)
0,50 73,50 
Värvilised triigitavad Mumm Mõmm nimesildid 
(1 leht = 12 nimesilti)
4,3214,32
    
 ISELIIMUVAD NIMESILDID
Väike värvilise taustaga iseliimuv nimesilt 
(12*46 mm)
0,33 2,31 
Suur värvilise taustaga iseliimuv nimesilt 
(25*65 mm)
0,50 3,50 
Lasteka tegelastega väikeste iseliimuvate 
nimesiltide komplekt (12 tk; 14*40 mm)
4,6214,62
Navitrolla graafikaga väikeste iseliimuvate 
nimesiltide komplekt (12 tk; 14*40 mm) 
4,6214,62
 Iseliimuvad nimesildid RÕIVASTESSE 
(1 leht = 27 nimesilti) 
8,6418,64
    
 NIMESILDID JALATSITESSE
Nimesiltide paar jalatsitesse 
(ühe nimesildi mõõt a’ 22*43 mm)
0,66 3,30 
    
 KOMPLEKTID       
 Nimesiltide komplekt 24  9,9019,90
 Nimesiltide komplekt 33 12,90 112,90
 Nimesiltide komplekt 59  23,49 1 23,49
 Nimesiltide komplekt 60 21,24 121,24
    
  KÄEPAELAD   
Käepaelad 0,60 0,60
UUS! 
Korduvalt kasutatav käepael lastele
1,9811,98
Infoband korduvalt kasutatav käepael lastele3,4913,49
Veekindel MARKER2,28 1 2,28
    
  LASTE TATOO
Mumm Mõmm tegelastega LASTE TATOO komplekt3,2013,20
Mumm Mõmm tegelastega LASTE TATOO 0,7810,78
Lasteka tegelastega TATOO komplekt2,4012,40
    
  KINKEKAARDID
Nimeline veebipoe kinkekaart 7 EUR7,0017,00
Nimeline veebipoe kinkekaart 10 EUR10,00110,00
Nimeline veebipoe kinkekaart 15 EUR 15,00115,00
    
 PISIPAKI TEENUSTASU
Pisipaki teenustasu kui tellimuse maksumus 
alla 9,90 EUR (sh.KM)
0,96   
    
 POSTIKULU JA KÄSITLEMINE       
Lihtkiri (Eestis)0,00   
Tähitud kiri (Eestis)4,00  
50% ettemaksuga lunapakk Omniva kulleriga (Eestis)8,20   
SmartPOST pakiautomaat (Eestis)2,48  
SmartPOST pakiautomaat (Eestis) kui tellimuse maksumus on üle 25 EUR (sh KM)0,00  
Lihtkiri (väljaspoole Eestit)2,22  
Tähitud kiri (väljaspoole Eestit)5,70  
    
ERITELLIMUSE LISATASU ÜHE KUJUNDUSE KOHTA
Kliendi edastatud kirjastiilis (Theme font),
kliendi tehtud kujunduse ja/või
pildiga/taustaga nimesiltide trükkimine
kuni 4,00  
    

Tellimistingimused

Nimeline OÜ veebipoe www.nimeline.ee tellimistingimused
Kehtib alates 1.07.2020

1          Üldsätted
1.1 Käesolevad tellimistingimused kehtivad Nimeline OÜ (edaspidi „NIMELINE“) veebipoe leheküljelt www.nimeline.ee  tellitud kaupade (edaspidi nimetatud „kaup/kaubad“ või „toode/tooted“) ostu-müügilepingutele (edaspidi „Leping“), mis sõlmitakse NIMELINE ja kaupa telliva isiku (edaspidi „Tellija“) vahel käesolevate tingimuste kehtivuse ajal.
1.2 Käesoleva tellimustingimuse punkt 9 (vt. käesoleva Tellimustingimuse punkt 9 Isikuandmete kogumine ja kasutamine) reguleerib ka NIMELINE veebipoe leheküljel www.nimeline.ee registreerunud ja kliendikonto loonud kliendi (edaspidi „Klient“) isikuandmete kaitset.
1.3 Nimeline OÜ jätab endale õiguse muuta tellimistingimusi ja hinnakirja, tulenevalt teenuste arendamisest ning kaupade sortimendi täiendamisest. Tellimistingimused käesolev redaktsioon kehtib alates 01.10.2019 kuni NIMELINE veebipoe tellimistingimuste järgmise redaktsiooni avaldamiseni NIMELINE veebipoes www.nimeline.ee.
1.4 Veebipoes tellimuse vormistamisega kinnitab Tellija, et on nõus tellimistingimustes tooduga ning kohustub neid täitma.
1.5 Veebipoes kauba tellimiseks peab Tellijal olema toimiv e-maili aadress.

2          Kauba hind
2.1 NIMELINE veebipoe hinnad on EUROs ja sisaldavad käibemaksu. Tellimiskeskkonnas märgitud toodete hinnad ei sisalda postikulu.
2.2 NIMELINE jätab endale õiguse korrigeerida hindu juhul, kui muutub käibemaksumäär või olulisel määral muutuvad veebipoes pakutavate toodete tooraine hinnad.
2.3 Kui tellimuse maksumus on alla 9,90 EUR, siis lisandub tellimusele pisipaki tasu 0,96 EUR tellimuse kohta.  Tellimuse maksumusele ja pisipaki tasule lisaks tuleb Tellijal tasuda veel ka käsitlemise ja postikulu teenustasu (vt. käesoleva Tellimustingimuse punkt 3 Kauba kohaletoimetamine).
2.4 Tellijal on võimalus kauba ning teenustasu (nt. pisipaki tasu; käsitlemise ja postikulu teenustasu; eritellimuse teenustasu) maksumusest tasuda 50% ettemaksuna ja ülejäänud summa kauba kättesaamisel.

3          Kauba kohaletoimetamine
3.1 Tellijal saab valida kauba kohaletoimetamise vastavalt veebipoes etteantud kohaletoimetamise viiside hulgast ja Tellija poolt veebipoes tellimuse esitamisel sisestatud saaja aadressile (edaspidi „Saadetisele märgitud aadress”).
3.2 Tellimus täidetakse ja postitatakse Saadetisele märgitud aadressile hiljemalt 10 tööpäeva jooksul alates kauba ostu-müügi lepingu sõlmimisest.
3.3 Käsitlemise ja postikulu teenustasu suurus sõltub Tellija poolt tellimuses märgitud kauba kohaletoimetamise viisist. Kauba kohaletoimetamiseks on võimalik valida nelja teenuse vahel: lihtkiri, tähitud kiri, 50% ettemaksuga lunapakk Omniva Kulleriga ja SmartPOST pakiautomaat.

3.3.1 Valides lihtkirja teenuse, saab tellitud toote kätte lihtstandardkirjana (vt. tingimused AS Omniva). Kauba Tellijale on käsitlemise ja kohaletoimetamise teenustasu Eestis 0 EUR ja väljaspoole Eestit 2,22 EUR.
Lihtstandardkiri saadetakse Saadetisele märgitud aadressil. Lihtstandardkiri väljastatakse saajale Saadetisele märgitud aadressil postkasti kaudu.
3.3.2 Valides tähitud kirja teenuse, saab tellitud toote kätte tähtstandardkirjana (vt.tingimused AS Omniva). Kauba Tellijale on käsitlemise ja kohaletoimetamise teenustasu Eestis 4,00 EUR ja väljaspoole Eestit 5,70 EUR.
Tähtstandardkiri saadetakse Saadetisele märgitud aadressil. Tähtstandardkiri väljastatakse saadetisele märgitud aadressil saajale tema elu-või asukohas allkirja vastu. Tähtstandardkirja väljastamiseks tehakse üks väljastuskatse. Juhul, kui saadetist ei õnnestu väljastada, jäetakse saaja postkasti postisaadetise saabumise teade, mille alusel väljastatakse saadetis saajale teatel kirjas olevas postiasutusest. Tähtstandardkirja hoitakse postiasutuses 15 kalendripäeva. Kui eelnimetatud aja jooksul saaja tähtstandardkirjale järgi ei lähe, tagastatakse see Nimeline OÜ-le. Tähtstandardkirja tagastamise ja saatmisega seotud kulud tuleb tasuda Tellijal.
3.3.3 Valides kauba kättetoimetamiseks 50% ettemaksuga lunapakk Omniva Kulleriga, saab tellitud toote kätte Omniva kulleri vahendusel kui lunamaksuga standardpaki  (vt. tingimused AS Omniva). Kauba Tellijale on käsitlemise ja kohaletoimetamise teenustasu Eestis 8,20 EUR.
Omniva kuller teenuse korral saadetakse kaup Saadetisele märgitud aadressil. Lunapakk Omniva kulleriga väljastatakse Saadetisele märgitud aadressil saajale tema elu-või asukohas allkirja vastu ning saajal tuleb tasuda lunamaks (50% kauba maksumusest) saadetise väljastamise hetkel. Lunamaksu saab Omniva kullerile tasuda pangakaardiga või sularahas. Lunapaki saajale helistatakse ette ning lepitakse kokku saajale sobiv saadetise kättetoimetamise päev ning kellaajavahemik.  Saadetise väljastamiseks Omniva kulleri poolt tehakse üks väljastuskatse. Juhul, kui saadetist ei õnnestu väljastada, jäetakse saaja postkasti postisaadetise saabumise teade, mille alusel väljastatakse lunapakk saajale teatel kirjas olevas postiasutusest. Lunapakki hoitakse postiasutuses 15 kalendripäeva. Kui eelnimetatud aja jooksul saaja lunapakile järgi ei lähe, tagastatakse see Nimeline OÜ-le.  Lunapaki tagastamise ja saatmisega seotud kulud tuleb tasuda Tellijal.
3.3.4 Valides SmartPOST pakiautomaat teenuse, saab tellitud toote kätte pakina SmartPOST pakiautomaadist (vt. Itella SmartPOST OÜ). Kauba Tellijale on käsitlemise ja kohaletoimetamise teenustasu Eestis 2,48 EUR ning kui tellimuse maksumus on üle 25 EUR, siis on SmartPOST tasu Tellijale 0 EUR.
SmartPOST pakiautomaat teenuse korral saadetakse ja väljastatakse pakk saajale Tellija valitud ning Saadetisele märgitud SmartPOST pakiautomaadi kaudu. Paki saabudes pakiautomaati saadetakse Tellija märgitud saaja mobiiltelefonile SMS uksekoodiga. Paki kättesaamiseks tuleb saajal pakiautomaadi juures sisestada puutetundlikul ekraanil SMSis sisaldunud uksekood, mis avab õige pakiautomaadi kapiukse. Pakki hoitakse pakiautomaadis 7 kalendripäeva alates uksekoodga SMSi saatmisest Tellija märgitud mobiiltelefonile. Kui eelnimetatud aja jooksul saaja pakile järgi ei lähe, tagastatakse see Nimeline OÜ-le. Paki tagastamise ja saatmisega seotud kulud tuleb tasuda Tellijal.

4          Ostukorv ja tellimuse vormistamine
4.1 Tellija ostukorv luuakse hetkest, mil ta on klikkinud nupule „Lisa ostukorvi“, seejärel on võimalik jätkata toodete sirvimist, muutmist ja lisada veel tooteid ostukorvi  või vormistada ost.
4.2 Ostukorvis olevaid tooteid võib korduvalt vaadata klikkides juba ostukorvis olevate toodete arvule (veebipoe paremas ülemises ekraaniosas). Tooteid saab ostukorvist eemaldada või muuta nende koguseid. Muudatusi tuleb kinnitada klikkides nupule „Uuenda ostukorvi“.
4.3 Kui Tellijale on edastatud allahindluse kupong, tuleb soodustuse aktiveerimiseks kupongil märgitud kood sisestada Ostukorvis toodud vastavasse lahtrisse ja kinnitada kupongi kasutamise soov, klikkides nupul „Kasutan kupongi“.
4.4 Tellimuse vormistamiseks tuleb klikkida nupule „Vormista ost“.
4.5 Ostu vormistamisel tuleb Tellijal sisestada maksja andmed ja saaja andmed.  Kui maksja ja saaja andmed on samad, siis saab Tellija peale maksja andmete sisestamist teha valiku „Läheta sellele aadressile”. Kui saaja andmed erinevad maksja andmetest, siis tuleb Tellijal teha valik „Läheta erinevale aadressile” ja seejärel saab sisestada saaja andmed.
4.6 Tellija valib ostu vormistamisel alajaotuses „Kohaletoimetamise viis“ olevast valikutest sobivaima kauba kohaletoimetamise viisi ja kinnitab selle, vajutades nupule „Jätka“.
4.7 Tellija valib endale ostu vormistamisel alajaotuses „Makse info“ olevast valikutest sobivaima makseviisi ja kinnitab selle vajutades nupule “Jätka”.
4.8 Tellija kontrollib üle tellimuse õigsuse alajaotuses „Tellimuse ülevaade”, kinnitab tellimistingimustega nõustumist valikuga „Olen nõus tellimistingimustega” ja edastab Tellimuse vajutades nupule “Esita tellimus” .
4.9 Peale tellimuse esitamist saab Tellija arve e-mailile ja võimaluse tellimuse eest tasuda koheselt valitud makseviisil kasutades pangalinki (LHV, SEB, Swedbank). Peale makse sooritamist tuleb KINDLASTI vajutada nuppu “Tagasi kaupmehe juurde”. Kui ostu vormistamisel kauba eest koheselt ei tasutud, siis ettemaksuarve maksetähtaeg on 3 tööpäeva. Juhul, kui selle aja jooksul jääb arve tasumata, loetakse tellimus automaatselt tühistatuks.
4.10 Kauba ostu-müügi leping loetakse sõlmituks ja tellimus täidetakse ajast, kui Tellija on peale tellimuse esitamist 3 tööpäeva jooksul tasunud vähemalt 50% arve alusel kauba ja teenustasude (nt. pisipaki tasu; käsitlemise ja postikulu teenustasu; eritellimuse teenustasu) eest tasumisele kuuluvast summast Nimeline OÜ arvelduskontole.
4.11 Kaup muutub Tellija omandiks peale arve tasumist.
4.12 Kaup tehakse Tellijale kättesaadavaks peale ettemaksuarve tasumist Tellija poolt valitud kauba kohaletoimetamise viisil.

5          Kauba eest tasumise viisid
5.1 Kauba eest saab tasuda eurodes.
5.2 Tellimuse eest saab tasuda, kas:

5.2.1  Läbi pangalingi (LHV, SEB, Swedbank) või
5.2.2  Muul Kliendile sobival viisil (nt. Interneti-pangas, pangakontoris, makseautomaadis) Tellija e-mailile saadetud arve alusel.

7          Nimeline OÜ Lepingust taganemise ja/või ülesütlemise õigus
7.1 Nimeline OÜ´l on õigus Lepingust taganeda või Leping üles öelda, juhul kui tellitud kauba varud on ammendunud või kui tehnilise vm eksimuse tõttu on  veebipoe leheküljel www.nimeline.ee  kuvatud valed hinnad.
7.2 Tellijat informeeritakse Lepingust taganemisest või selle ülesütlemisest viivitamata kas telefoni, e-maili või posti teel. Tellija tasutud ettemaksed tagastatakse sel juhul viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 30 kalendripäeva jooksul samale arvelduskontole, millelt Tellija kauba eest tasus.

8.5.1 Tellija süül toote halvenemise/kahjustamise eest;
8.5.2 defekti eest, mis on tekkinud toote mitteotstarbekohase kasutamise tagajärjel;
8.5.3 toote loomuliku füüsilise kulumise eest selle kasutamise korral;
8.5.4 Toote ebaõige st. juhendile mittevastava paigalduse eest;
8.5.5 Toote pesemisel toote kahjustumise eest, sest pole võimalik anda tootele garantiid kõikide erinevate keemiliste ainete suhtes (nt. pesupulbrid, valgendid, plekieemaldajad jne);
8.5.6 kohaletoimetamise viivituse eest, kui see on tingitud asjaoludest, mida Teenuse osutaja ei saanud mõjutada ja/või mis on tingitud temast mitteolenevast vääramatust jõust (force majore).

8.6 Nimeline OÜ ei kompenseeri:

8.6.1 Toote mittesihipärasest kasutamisest tekkinud kahjusid;
8.6.2 moraalset kahju, mida võib tekitada Tellijale või Saajale tarneaegade, hindade ja muude tingimuste muutmine käesolevate tingimuste raames;
8.6.3 kulusid, mis tekivad asjaolust, et Tellija võttis enda peale kolmandate (Nimeline OÜ mittesõltuvate) isikute ees kohustusi käesolevate tingimustega vastuolus olevatel tingimustel;
8.6.4  Toote ebaõigest st. juhendile mittevastavast paigaldusest tekitatud kahju.

9          Isikuandmete kogumine ja kasutamine
9.1 Tellimuse esitamisel Tellija ja kliendikonto loomisel Kliendi poolt esitatud isikuandmed kantakse NIMELINE kliendibaasi. NIMELINE kasutab andmeid teenuse osutamiseks Tellijale. Andmete edastamisega NIMELINE veebipoes annab Tellija nõusoleku andmete kasutamiseks. 
9.2  Klient vastutab selle eest, et tema registreerumise andmed (e-posti aadress ja salasõna) ei satuks kolmandate isikute kätte. NIMELINE ei vastuta tagajärgede eest, mida  on põhjustanud Kliendi süül Kliendi sisselogimisandmete sattumine kolmandate isikute kätte.
9.3  Kui Kliendi konto andmed (e-post, aadress jne) muutuvad, tuleb Kliendil need esimesel võimalusel uuendada ka veebipoe www.nimeline.ee kliendikontol. Klient ja Tellija vastutavad oma esitatavate andmete täpsuse eest. NIMELINE ei vastuta tagajärgede eest, mida on põhjustanud Kliendi poolt sisestatud andmete ebakorrektsus või aegumine.
9.4 Kogu info läbi pangalingi on kaitstud turvaprotokolliga, mis tagab, et vahetatavat informatsiooni ei saa kõrvalised isikud kätte ega kuidagi muuta, samuti ei jõua Tellija pangalingi kasutamise detailinfo ning vastavad andmed ei salvestu ühtegi NIMELINE andmebaasi ja neid ei kasutata mitte mingil moel.
9.5 Teenuse osutajal on õigus avaldada isikuandmeid kolmandatele isikutele vaid Tellija tellimuse täitmiseks.
9.6 NIMELINE võib kasutada Tellija isikuandmeid oma majandustegevuses reklaami ja muu informatsiooni edastamiseks Tellijale.
9.7 Tellijal on õigus muuta isikuandmeid ja keelata oma isikuandmete kogumine ning kasutamine igal ajal, välja arvatud juhul, kui see on vajalik Lepingust tuleneva nõude sissenõudmiseks või Lepingu täitmiseks. Tellija peab oma isikuandmete muutmise ja/või keelamisega seotud soovidest  Nimeline OÜ’d kirjalikult teavitama.

10         Lõppsätted
10.1 Käesolevaid üldtingimusi puudutavad erimeelsused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivatele seadustele.
10.2 Kui Tellijal tekib ettepanekuid, soovitusi või küsimusi veebipoe www.nimeline.ee kaudu müüdavate toodete või teenuste kohta, siis ta saab Teenuse pakkujaga ühendust võtta kirjutades e-mailile info@nimeline.ee või veebipoe tagaside vormi vahendusel (Tagasiside vorm on veebipoe valikus Kontakt).